O Mishel


 

Tak jako většina holek, jsem odjakživa milovala módu a pěkné oblečení. Obklopovala se spoustou různých značek i stylů, až jsem dospěla ke stylu mému vlastnímu, ve kterém jsem se cítila nejlépe a tím byly především sportovní streetwear kousky. Stejně jako vy, i já jsem někdy v životě vyslovila tu začarovanou větu “ Já nemám vůbec nic na sebe”, i když moje skříň byla nacpaná až po strop. Ale pořád to bylo prostě tak nějak málo. Rozhodla jsem se nespokojit s tehdejší nabídkou oblečení, která byla hodně omezená a prostě mi ke štěstí nestačila. Rozhodla jsem se splnit si svůj sen a založit si malou firmu, která bude vytvářet módu a která bude holky v okolí inspirovat při každodenních pohodových outfitech.


111111Pro mě je móda hlavně o přirozenosti, pohodlí a nenásilných trendech
, ve kterých si najde každá z nás to své – oblíbené a bude to takovým jejím poznávacím znamením. Bylo hned jasné, že velká část mé nabídky na eshopu bude věnována právě tepláčkům a teplákovým soupravám, které byly vždy tím mým poznávacím znamením. Tenisky a sportovní street móda ke mně prostě patřil. Miluji také zajímavé kombinace nebo vrstvení a třeba i zdánlivě elegantní prvek jsem schopna nakombinovat do sportovního stylu.

Mé heslo je stylově a pohodlně zároveň, protože nejsilnější ženou jsme tehdy, když se cítíme dobře ve svém oblečení. Tuto větu jsem ani nestihla dokončit a už jsem balila první balíček pro první zákaznici mého eshopu. Začínala jsem úplně sama – od výběru a konzultace zboží, po balení a posílání balíčků. Můj styl a výběr trendů se zalíbil i okolí a náš Mishel tým se díky stálejším zákaznicím musel rozrůstat. První o Lucku, která je takovou pomocnicí, kterou by potřebovala mít na telefonu každá z nás. Je to naše jednička a podpora na emailu a v komunikaci s vámi. Je tady pro vás/ pro naše zákaznice, kterým se vždy snaží co nejrychleji poradit v jakémkoliv směru. A ty krásné balíčky, které tak milujete a které vám dělají radost, ty pro vás s láskou a hodně často i zábavou připravuje naše Erika. Každý balíček, každou objednávku bereme jako jedinečnou a moc si vážíme vaší důvěry i toho, že vás můžeme oblékat právě my, vaše Mishel kámošky.

Dalším krokem, kterým jsme před časem vykročily, bylo otevření showroomu ve Zlíně. Jedná se o malý, ale plný obchůdek aktuálních trendů z naší internetové nabídky. Ve vybrané dny se tady potkáte s naší Erikou nebo přímo se mnou a v pohodlí si můžete prohlédnou i vyzkoušet všechno naše zboží.

A tímto určitě nekončíme, protože máme ještě hodně snů a plánů, které nám dělají obrovskou radost. Móda a eshop Mishel.cz je celý můj svět, kterému dávám opravdu maximum ze sebe samotné a dělá mi opravdu velkou radost, když vám na oplátku dělají radost naše kousky. Láska k trendům je pro nás takový malý únik od těch hektických dnů, ale také sebevyjádřením se pomocí stylových a jedinečných outfitů, ve kterých se cítíte skvěle a hlavně svá. Pokud si nevíš rady, sleduj nás i na sociálních sítích, buď naší módní kámoškou a inspiruj se.

 

Vaše Mishel :*