Zemité “nude” odstíny vládnou létu

Léto už je v plném proudu, oranžovou vystřídala sexy červená, z něžné růžové jsme postupně přešly na trendy žlutou a v šatníku najdete opravdu celou škálu barev a odstínů. Postupně jsme si oblíbily také pastelové jemnější odstíny až jsme nyní naprosto podlehly tlumenějším odstínům hnědé, krémové, žluté, khaki nebo krémové. I když to byly odjakživa barvy podzimu, letošní léto 2019 si je právem přivlastnilo a pozor - má to hned několik výhod:

  • Jednak přinášejí trochu zklidnění do našich outfitů zrovna v době, kdy už opravdu horkem nevíte co nosit. Přírodní odstíny mají tu vlastnost, že jsou pro sluníčko méně přitažlivé než ty výrazné a nedejbože černé kousky, které se opravdu nedají nosit.
  • Další věc je, že se dají snadno kombinovat. Přírodní odstíny si skvěle rozumí s jakoukoliv vaší oblíbenou barvou, ale především s bílou. Takže třeba bílé tenisky jsou k jakýmkoliv šatům z naší nabídky skvělou volbou.
  • Oblíbila jste si v minulosti “Safari” trend? Tak to máte už z poloviny vyhráno. K pískové barvě, která je typická pro drsné podmínky na Safari, přidejte letos ženský prvek v podobě tolik oblíbených volánků. Naše šaty HELEN nebo MIRACLE v krémové barvě jsou toho jasným důkazem, že můžete být stylová a pohodlně oblečená zároveň.
  • Nude odstíny jsou barvou, která sluší opravdu každému, protože je 100% přírodní a najdete ji všude kolem nás. Přírodní proutěné kabelky, hnědé kožené nazouváky, váš oblíbený pletený svetřík, bronzer na tváři, letní opálení nebo třeba tělová manikůra – která je prostě klasika.
  • A POZOR čím si nás zemité odstíny opravdu dostaly je to, že působí draze a luxusně, i když třeba stály jen pár stovek. Možná je to pro některé z vás novinka, ale je tomu tak. Jen si představte lehoučké volné šaty na ramínka, které doplníte zlatými šperky a vašim krásným letním opálením? Za nás top letní doplňky a kombinace.

Prostě se toho holky nebojte a pamatujte, že v jednoduchosti je krása i pohodlí. Dávejte si jen pozor na výběr toho nejlepšího béžového odstínu právě pro vás. Je totiž důležité, aby byl odstín všeho nového kousku jiný než vaše pleť či opálení. Třeba právě blondýnky se světlou pletí by mohly volit světlejší nude odstín než tmavé brunetky, které si mohou dovolit odstíny jakékoliv. A díky střihu šatů například s volánky nebo zajímavě řešenými zády se nemusíte bát, že budete
působit v nude odstínech jako nahá.

Nude barvy rozhodně NUDA nejsou, Vaše Mishel :*