Na svatbu s Mishel.cz

 

svatebni-saty-mishel

Několikrát za život dostane pozvání na svatbu každá z nás. A protože nikdy nevíte, jak moc bude právě vaše kamarádka - nevěsta impulzivní a jaký termín zvolí, je potřeba být vždy připravena.

Na našem eshopu najdete hodně krásný šatů, které jsou na tyto romantické dny, jak stvořené. Ale pozor! Jaké jsou ty pravé pro vás a celkově vhodné pro tuto událost?

  • 1. nejdůležitější pravidlo je a vždycky bude: “Nemít honosnější šaty než sama nevěsta”. A tohoto pravidla se držte, i když nevěsta zrovna nepatří mezi vaše BFF nejlepší přítelkyně. Protože zkazit někomu svatbu tím, že budete mít výraznější šaty, vám ani nejlepší BFF neodpustí.
  • Zapomeňte na bílou, ta pro tento den patří opravdu jen nevěstě (a to i v případě, že zvolila jinou barvu svých svatebních šatů). Přece jen nechcete, aby si vás fotograf (nebo dokonce ženich :D) s nevěstou spletl. Pro letní svatby jsou ideální světlé barvy šatů, třeba krémové, zemité a nebo tolik oblíbené pastelové. Trendy svatebčanka budete i ve výraznější žluté nebo královsky modré.
  • Pokud na svatbě dostanete roli družičky společně s několika dalšími kamarádkami je možné se domluvit na stejných šatech nebo aspoň stejné barvě. A právě proto jsme tady my Mishel.cz – protože u nás si můžete zakoupit více kousků v jedné konkrétní barvě, jak na stejném střihu šatů, tak na různých. Určitě se nebojte zeptat, rády vám i nevěstě poradíme, jaký střih by byl právě na tuto svatbu ideální a také zda máme vaše vybrané šaty ve více kusech skladem.

Trendy pro letošní rok jsou jasné – romantické volánky nebo stylové retro plisování. Něžné holky mohou vybírat z několika modelů šatů s volánky. Ty vybírejte vždy podle vašich tělesných proporcí. Pokud chcete přitáhnout pozornost na nohy – zvolte šaty s volánky na spodním lemu. Pro ty co chtějí svému poprsí přilepšit o jednu až dvě velikosti – doporučujeme časy s volánky přes hrudník.

Pokud jste ale sportovnější typ ženy, zvolně plisovanou - skládanou sukni s jednobarevným topem nebo třeba šaty se skládanou sukní, ve kterých budete působit slavnostně. Pokud dress code novomanželů dovolí a vy se opravdu na šaty necítíte, obléknout pro tento velký den můžete také elegantnější a hlavně originální overal. Myslete také na správné doplňky a i na to, že svatba trvá celý den. Proto i když bude horké léto, večer může být chladněji – lehký svetřík nebo sáčko vám přijde vhod. A i když některé šaty mají v sukni všité kapsy, pro tento den zvolte do ruky malé psaníčko nebo kabelku, ve které bude mít kapesníček, rtěnku a mobil pro zachycení těch nějkrásnějších zážitků, pořád po ruce.


Vaše Mishel :*