#musthave letošního léta

Pokud patříte mezi módní maniačky, tak už jistě víte, že s “ratankami” se doslova roztrhl pytel a že na instagramu nenajdete jedinou influencerku, které by chyběla! A proč by taky? Černou koženou kabelku v létě moc nevyužijete, protože nejen, že se při denním nošení na sluníčku
hodně rozpálí a následovně se nedá pomalu ani nést, tak je i docela nudná a k letním outfitům prostě nedostačující.

 

leto-moda-2019-blog

 

Naopak trendy letošní sezóny jasně udávají směr - přesněji směr přírodního a Boho stylu. Proutěné kabelky, psaníčka nebo crossbody tašky jsou lehké, skvěle vypadající k jakémukoliv letnímu oblečení a především jsou opravdu nádherné. Co jiného než výrazné doplňky by nám měly evokovat letní, festivalovou a pohodovou náladu?

Jejich velké plus je, že se skvěle hodí k typicky letním vzorům, kterými jsou barevné květy, puntíky nebo volánky. Pokud se chystáte oslnit třeba v romantických dlouhých maxi šatech, sukýnce nebo plátěných šortkách, zvolte kabelku menší, třeba oválnou a s dlouhým popruhem na rameno – která vám také opticky protáhne siluetu.

Přírodní tašky si můžete bez problémů vzít i do práce, jen si dejte pozor kterou vyberete. Hranatý tvar, přes rameno a s koženými doplňky, bude dokonalou tečkou vašeho business looku. Naopak k sexy trhaným kraťáskům si vemte jen menší psaníčko do ruky a doplníte tak jednodušší basic outfit o super zajímavý prvek.

Vetší kabelkou, do které dáte třeba i ručník a další nezbytné věci na pláž, je háčkovaný nebo tkaný typ, který se mírně přizpůsobí věcem uvnitř a vydrží opravdu hodně. A vůbec se nebojte, protože nosit je můžete i ve chvílích, kdy je pláž v nedohlednu. Slaměné a proutěné kabelky se totiž sebevědomě přesunuly i do městských outfitů. A vzpomeňte i na naše maminky, které s velkou oblibou nosily tkané “síťovky” a to díky jednomu jedinému důvodu – že do nich nacpete i větší rodinný nákup, protože jsou doslova nafukovací.

Takže jestli ještě žádnou slaměnku nevlastníte, inspirujte se právě na našem eshopu, kde najdete nejrůznější tvary, velikosti a typy. A především, koupíte si je z pohodlí vašeho domova. Jaká kabelka tedy bude vaší favoritkou v horkých letních dnech? Jsme moc zvědavé na vaše stylové kombinace a fotky. Takže nás sledujte, označujte na Instagramu a především si užívejte sluníčka a opáleného těla.


Vaše Mishel :*