Milujeme romantické volánky

S létem přichází jejich čas! Jsou romantické a hodně ženské – mluvíme o letních šatech s volánky.

Od začátku jara je krásně teplo, nohy i ramena už máte opálené, takže je ideální doba na outfity, které strhnou pohledy celého okolí právě na vás. Zaručeným lapačem pohledů jsou právě nadýchané volány, které se v kombinaci se sukní či šaty ladně rozvlní v rytmu vaší chůze a úspěch je zaručen. Jsou ztělesněním něžnosti, ale umějí být i hodně sexy. Jen se musí ohlídat, abyste to s nimi nepřehnaly. A my vám teď poradíme pár tipů, jak a především KDE volánů využít, aby lichotily právě vaší postavě:

  • Volánky jsou super volbou pro ty ženy, které mají menší poprsí a chtějí mu opticky přidat. Pokud patříte k této skupině vyberte naše nádherné šatičky SICILIA nebo LEA s kanýrky právě v horní části a problém je vyřešen.
  • Nepřipadáte si úplně jako romantická víla, ale i tak toužíte tento trend vyzkoušet? Doporučujeme rozevláté, lehké a nadýchané halenky EVER či DOMA, ve světlých a pastelových odstínech, které snadno zkombinujete s oblíbenými / trhanými džínami. Nebo vyberte sportovnější denimové šaty s volány jen na ramenou. Něžná romantika v kombinaci s drsnějším stylem je bomba.
  • Pokud nechcete vypadat jako šlehačkový dort a máte nějaká ta přebytečná kila navíc, nemusíte se tomuto trendu vyhýbat úplně. Mrkněte třeba na naše dlouhé šaty XOXO, které mají jemný volán na spodním lemu šatů nebo šaty ELEGANTA se skládanou sukní, která vám naopak postavu díky svislým skladům opticky prodlouží a zeštíhlí.
  • Máte před sebou svatbu vaší kamarádky, slavnostní večeři nebo romantické rande a chcete působit žensky a zároveň trochu nevinně, volánky jsou ideální a přesně na tento typ speciálních událostí “jak ušité”. Umějí vykouzlit i elegantní outfit. Jestli máte spíše chlapeckou postavu a celé dny chodíte nejraději v teniskách, sáhněte po lehké sukýnce s volánky, která vám v okolí boků dodá ženskost. A vůbec se nebojte nechat k ní obuté vaše oblíbené tenisky. :)

A zlatá rada na konec: V létě opravdu nikdy nezapomínejte na letní módní doplňky! K maxi šatům, nebo boho halenkám vypadají skvěle slaměné doplňky, kabelky nebo kloboučky, které jsme vám tady představily v minulém příspěvku.

 

Vaše módní kámoška, Vaše Mishel :*